8e zitting - Maandag 8 mei 19.00 uur
: 6800-7079 - Moderne en hedendaagse kunst (6800-7007) en werken door Merkelbach van Enkhuizen (7050-7079)
Mimmo Paladino (geb. 1948)
litho, gesign. r.o., 26/75, 52 x 70 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100