3e zitting - Woensdag 2 november 19.00 uur: 0600-0870 - Silver
Catalogue number: 552
Meerdelig pijpgarnituur of zaknecessaire, 18e eeuw, rammelaar met fluit en ketting, 19e eeuw,

sleutelvormige houder met vijf necessaires en onderaan cachet met lettermonogram, geen keuren aangetroffen, rammelaar rond met stralen motieven en ajour zijkant, jasseron ketting, gemerkt 800, incompleet,

8 x 3,2 cm, ingeklapt, l ca. 40 cm incl. ketting, 8,5 x 3,5 cm, 90 gr.

Estimate: € 300 - € 400
Current bid: € 400
Hammer Price: € 400

Hammer price: € 400