Catalogusnummer: 7701
Frankrijk, pendule stel, Louis XV stijl, laat 19e eeuw;

Bestaande uit paar vijf-lichts kandelaren en pendule bekroond met putto en dolfijn. Uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk op bel. Wit email wijzerplaat gemerkt J. H. Kleijn, Haye.

h. 47 - 51 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200