Catalogusnummer: 7703
Frankrijk, bronzen vuurvergulde pendule, ca. 1840;

Uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk op bel. Wit email wijzerplaat gesigneerd Pelti Aine. De kast met sculptuur van dame op boot. Compleet met slinger. (bel los van ophanging).

h. 40 cm, b. 27 cm, d. 10 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380