14e zitting - Donderdag 10 november 14.00 uur: 3350-3512 - Aziatica - (China)
Birma, Mandalay-periode bronzen figuur van Boeddha, 19e eeuw,
gezeten in vajrasana op een hoge plint, zijn handen in bhumisparsamudra, gekleed in sanghati en met ingelegde ogen
Burma, Mandalay-period bronze figure of Buddha, 19th century, seated in vajrasana on a plinth, his hands in bhumisparsamudra, dressed in sanghati and with inlaid eyes (condition: some splits and small losses to the plinth)
Taxatie: € 500 - € 700
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420