13e zitting - Donderdag 10 november 10.00 uur: 4000-4305 - Asian artifacts (Japan 4000- 4220) (Woodblock prints 4250-4305)
Japan, gestoken houten staande Boeddha op troon, 20e eeuw,
Estimate: € 300 - € 500
Current bid: € 750
Hammer Price: € 750