1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4904
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4904
update-catalogue
Karel Colnot (1921-1996)

De Waal in de winter

doek

70 x 100 cm.

gesign. r.o.

[1]

Taxatie: € 200 - 400
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 150

Hamerprijs: € 150

outbid-warning
Overboden