1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4904
Karel Colnot (1921-1996)
De Waal in de winter
doek, gesign. r.o., 70 x 100 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150
Hamerprijs:
€ 150