Catalogusnummer: 7700
Frankrijk, lindehouten zonneklok, ca. 1830;

Uurwerk uitgevoerd met ankergang en vaste slinger. Metalen wit geschilderde wijzerplaat met Romeinse cijfers voor de uren- en Arabische cijfers voor de minuten aanduiding. Koperen gezaagde wijzers. (restauraties aan de kast, beschadigingen wijzerplaat)

diam. 76 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340