16e zitting - Dinsdag 15 november 11.00 uur: 2007-2223 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Catalogusnummer: 2368
Holland, schouwstuk allegorie op de zeevaart in accoladevormige lijst, midden 18e eeuw;

UItgevoerd met schildering van dame met passer en Jacobsstaf naast armilaarsfeer en alliantiewapen. (beschadigingen).

h. 66 cm, b. 88 cm

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 750
Hamerprijs: € 750

Hamerprijs: € 750