Niels Broszat (geb. 1980)
'Een vaas met bloemen (# 5)'
gemengde techniek op doek, niet ingelijst, 2008, herkomst: Cokkie Snoei, Rotterdam, 150x 110 cm.,
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420