5e zitting - Donderdag 3 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4931
Bernard Romein (1894-1957)

Zonder titel

paneel, gesign. met monogram l.o., 28 x 20 cm.

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 1.050
Hamerprijs: € 1.050

Hamerprijs: € 1.050