16e zitting - Dinsdag 15 november 11.00 uur: 2007-2223 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Catalogusnummer: 2325A
Waarschijnlijk Frankrijk, 18 kt. gouden snuifdoos, 19e eeuw.

De boven- en onderzijde met gesneden parelmoer met voorstelling van een faun bij een fontein met hond en faunen met dame. De binnenzijde deksel met geschilderde allegorische voorstelling op papier achter glas. Het gouden montuur met rocailles en verschillende dieren waaronder honden en fazanten. Met Nederlands importkeur 1831 - 1855 en meesterteken met een B in een ruit

bruto 77,8 gr., 78 x 45 mm

Taxatie: € 1.800 - € 2.200
Huidig bod: € 6.500
Hamerprijs: € 6.500

Hamerprijs: € 6.500