4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4507
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw, gesigneerd met initialen C.S.S.

Roodborstje op een oude buis tussen struiken. Hierbij aquarel door Paul Thémon (1854-1912)

paneel, niet ingelijst, 46 x 35 cm. en aquarel, 33 x 24 cm.

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320