14e zitting - Donderdag 10 november 14.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3411
Birma, Mandalay, verguld bronzen figuur van Boeddha, 17e eeuw,

gezeten in vajrasana op een getrapte troon, zijn handen in bhumisparsamudra en dhyanamudra, met verlengde oren, serene gezichtsuitdrukking en ushnisha (slijtage en kleine defecten)

h. 30 cm

Provenance: Marcel Nies, Antwerpen en privécollectie, Amsterdam

Burma, Mandalay, gilt bronze figure of Buddha, 17th century, seated in vajrasana on a stepped trone, his hands in bhumisparsamudra and dhyanamudra, with elongated earlobes, seren facial expression and ushnisha (condition: wear to gilt, some small losses to the base of the plinth)

Taxatie: € 3.000 - € 5.000
Huidig bod: € 8.000
Hamerprijs: € 8.000

Hamerprijs: € 8.000