1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4587
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4908
update-catalogue
Lode Seghers (1905-1983)

Gezicht op een brug over de Seine

doek

50 x 65 cm.

gesign. l.o.

[1]

Taxatie: € 80 - 120
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40

outbid-warning
Overboden