4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4526
Italiaanse school, 19e/20e eeuw
Figuren langs de kust
paneel, 38 x 45 cm.
Taxatie: € 80 - € 150
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160
Hamerprijs:
€ 160