Catalogusnummer: 2262
Louis Ernest Barrias(1841-1905), bronzen sculptuur, 19e eeuw;

Twee putti op schildpad. Gesigneerd E. Barrias en gedateerd 1877

h.14, l. 15, br. 11 cm.

Provenance: Collectie bronzen sculpturen uit particulier bezit uit Bussum

Taxatie: € 600 - € 900
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500