1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4818
Engelse school, 18e/19e eeuw

Uitgestrekt landschap met figuren bij een ruïne onder een bliksemschicht

100 x 125 cm.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360

Hamerprijs: € 360