1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4818
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4818
update-catalogue
Engelse school, 18e/19e eeuw

Uitgestrekt landschap met figuren bij een ruïne onder een bliksemschicht

doek

100 x 125 cm.

[1]

Taxatie: € 300 - 500
bid-description-text)s: bid-price)s
Opbrengst: € 360

Hamerprijs: € 360

outbid-warning
Overboden