1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Engelse school, 18e/19e eeuw
Uitgestrekt landschap met figuren bij een ruïne onder een bliksemschicht
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360