4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4537
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw
Zittende hond
doek, niet ingelijst, 75 x 53 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260
Hamerprijs:
€ 260