1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4866
Catalogusnummer: 4866
Gerrit van Duffelen (1889-1967)

Havengezicht

138 x 102 cm.

gesign. r.o.

Herkomst: familie van de kunstenaar

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120