1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Gerrit van Duffelen (1889-1967)
Portret van een zittende man / portret van een staande naakte man
gesign. r.o., doek, 150 x 120 cm., naamsvermelding op spieraam
Herkomst: familie van de kunstenaar
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800