1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4867
Gerrit van Duffelen (1889-1967)

Portret van een zittende man / portret van een staande naakte man

100 x 80 cm.

gesign. r.o., doek, 150 x 120 cm., naamsvermelding op spieraam

Herkomst: familie van de kunstenaar

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800

Hamerprijs: € 800