4867
Catalogusnummer: 4867
Gerrit van Duffelen (1889-1967)

Portret van een zittende man / portret van een staande naakte man

100 x 80 cm.

gesign. r.o., doek, 150 x 120 cm., naamsvermelding op spieraam

Herkomst: familie van de kunstenaar

Taxatie: € 150 - 300
Hamerprijs: € 800

Hamerprijs: € 800