1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4868
Catalogusnummer: 4868
Gerrit van Duffelen (1889-1967)

Twee stillevens

tweemaal doek (beschadigd)

95 x 85 cm.

gesigneerd

Herkomst: familie van de kunstenaar

Taxatie: € 200 - 400
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220