1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Gerrit van Duffelen (1889-1967)
tweemaal doek (beschadigd)
Herkomst: familie van de kunstenaar
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220