4869
Catalogusnummer: 4869
Gerrit van Duffelen (1889-1967)

Studie van zonnebloemen

houtskooltekening

94 x 70 cm.

gesign. r.o.

Herkomst: familie van de kunstenaar

Taxatie: € 50 - 80
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60