4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)
houtskool en pastel, gesign. l.o., 12 x 15 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160