1e zitting - Woensdag 2 november 10.00 uur: 0001-0443 - Juwelen
Catalogusnummer: 13
Zilveren ronde broche, 19e eeuw,

in de vorm van een lotusbloem met bladeren, bezet met roosgeslepen diamant. Aan weerszijden twee oogjes, de speld van later datum, de achterzijde verguld.

bruto 7,4 gr., b, 26 x h. 23 mm

Silver round brooch, 19th century, in the shape of a lotus flower with leaves, set with rose cut diamond. Pin of a later date.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 675
Hamerprijs: € 675

Hamerprijs: € 675