6e zitting - Donderdag 3 november 19.00 uur: 5000-5213- Moderne en hedendaagse kunst
Catalogusnummer: 5108
Herman Sey (1916-2001)
Zonder titel
aquarel, gesign. r.o., '49, 24 x 31 cm.
Taxatie: € 150 - € 200
Hamerprijs: