1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
99845186
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4847
update-catalogue
Wera von Bartels (1886-1922)

Volendamse kinderen

houtskool en pastel

33 x 46 cm.

gesign. m.o., Volendam 1912

[1]

Taxatie: € 100 - 200
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160

outbid-warning
Overboden