1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4825
Franse school, 19e eeuw, met signatuur Carot

Jean d'Arc

aquarel

32 x 24 cm.

Uit een Duitse particuliere collectie

Taxatie: € 150 - € 350
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150

Hamerprijs: € 150