4865
Catalogusnummer: 4825
Franse school, 19e eeuw, met signatuur Carot

Jean d'Arc

aquarel

32 x 24 cm.

Uit een Duitse particuliere collectie

Taxatie: € 150 - 350
Opbrengst: € 150

Hamerprijs: € 150