1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Franse school, 19e eeuw, met signatuur Carot
Uit een Duitse particuliere collectie
Taxatie: € 150 - € 350
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150