1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4835
Eugen Lingenfelder (19e eeuw)

Portret van een man met pijp / portret van een vrouw

tweemaal paneel

21 x 15 cm.

Taxatie: € 300 - € 500
Hamerprijs: