1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
22253038
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4835
update-catalogue
Eugen Lingenfelder (19e eeuw)

Portret van een man met pijp / portret van een vrouw

tweemaal paneel

21 x 15 cm.

[2]

Taxatie: € 300 - 500
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden