Catalogue number: 4808
Toegeschreven aan Pieter Cornelisz. van Slingelandt (1640-1691)

Portret van een jonge vrouw

olieverf op koper, ongesign., 8,5 x 7 cm.

Estimate: € 2,000 - € 3,000
Current bid: € 4,400
Hammer Price: € 4,400

Hammer price: € 4,400