4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4545
Italië, 19e eeuw, gravure,
met handgeschreven tekst
gravure en inkt, 30 x 43 cm.
Taxatie: € 200 - € 250
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280
Hamerprijs:
€ 280