4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollandse school
Man met rode baret en baard
paneel, hersteld, niet ingelijst, 50 x 28,5 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320