4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollandse school, 18e/19e eeuw
board, niet ingelijst, beschadigd, 33 x 53 cm. en paneel, afgezaagd en gerestaureerd, niet ingelijst, 26 x 67 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260