5e zitting - Donderdag 3 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4811
Hollandse school, 17e/18e eeuw

Vrouw lezend aan een tafel, op de achtergrond een man

doek, niet ingelijst, 24,5 x 18,5 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220