4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hendrik van Ingen (1833-1898)
Koe bij een meertje aan een bosrand
board, gesign. r.o., 25 x 35 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100