1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
99845199
Catalogusnummer: 4829
Diverse grafiek en tekeningen, 18e t/m 20e eeuw

[map]

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140