4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Frans Lebret (1820-1909)
Collectie van zeventien olieverfschetsen op papier
17 maal papier, ongesign., beschadigd, 30 x 25 cm. tot 40 x 30 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260