4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4508
Frans Lebret (1820-1909)

Collectie van zeventien olieverfschetsen op papier

17 maal papier, ongesign., beschadigd, 30 x 25 cm. tot 40 x 30 cm.

[map]

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260