4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Engelse school, 19e eeuw
Portrait of Miss Divelt, sister of Mister David Mackie'
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70