4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw,
Stalinterieur met schapen en een geit
Taxatie: € 100 - € 300
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90