4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4524
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw

Zuid-Europees kustgezicht

paneel, 17,5 x 23,5 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90