4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw
Binnen Amstel gezien naar de Kloveniersburgwal
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80