4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollandse school, 18e eeuw en 20e eeuw
Figuren bij een dorp / Figuren op een bevroren vaart
tweemaal paneel, 25 x 34 cm. en 25 x 37 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100