1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4825
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4828
update-catalogue
Hollandse school, 19e eeuw

Vissersfamilie in een interieur

paneel/mogelijk schildering op reproductie

70 x 57 cm.

Afkomstig uit de privé verzameling van een collectioneur

[1]

Taxatie: € 150 - 300
bid-description-text)s: bid-price)s
Opbrengst: € 150

Hamerprijs: € 150

outbid-warning
Overboden