1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4825
Catalogusnummer: 4828
Hollandse school, 19e eeuw

Vissersfamilie in een interieur

paneel/mogelijk schildering op reproductie

70 x 57 cm.

Afkomstig uit de privé verzameling van een collectioneur

Taxatie: € 150 - 300
Hamerprijs: € 150

Hamerprijs: € 150