1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Hollandse school, 19e eeuw
Vissersfamilie in een interieur
paneel/mogelijk schildering op reproductie
Afkomstig uit de privé verzameling van een collectioneur
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150