21e zitting - Woensdag 16 november 19.00 uur: 1400-1567 - De tassencollectie van Hester van Eeghen
Catalogusnummer: 1456
Japan, leren beugeltas voor de westerse markt, ca. 1920;

Uitgevoerd met gedrukte decoratie van landschap, de beugel met bamboe reliëf. Hierbij twee leren gewalste portemonnee's met polychrome voorstellingen,twee gebroduurd zijden beursjes met kraanvogel decor en een Japanse Art Deco clutch met geappliqueerd woldraad met voorstelling van Japans landschap.

Provenance: Uit de persoonlijke collectie van Hester van Eeghen

[5]

Traditional Japanese leather frame bag for Western use, ca. 1920; Grey landscape scenery printed on the front, frame with bamboo relief. And two little Japanese fold over purses, one clutch with a wool embroidered landscape.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100