6e zitting - Donderdag 3 november 19.00 uur: 5000-5213- Moderne en hedendaagse kunst
Maria Elena Viera da Silva (1908-1992)
litho, niet ingelijst, gesign., 54-190, 50 x 32 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300