21e zitting - Woensdag 16 november 19.00 uur: 1400-1567 - De tassencollectie van Hester van Eeghen
Catalogusnummer: 1460
Verzameling van dertien met leer omhulde reis nécessairen, 20e eeuw;

Waarvan drie harmonica handschoenen koffertjes, twee schoenpoets sets, een hunting cup, een spiegeltje in Art Deco leren etui, een klein leeg koffertje, etc.

Provenance: Uit de persoonlijke collectie van Hester van Eeghen

[13]

Collection of thirteen travel necessaire cases, all in leather, 20th Century. Three accordion cases for gloves, two shoe polish sets, a hunting cup, a small Art Deco design mirror, leather folders with zippers, a plain little leather case.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140