'Even in de achteruitkijkspiegel kijken'.
litho en gouache (wolk en verticale streep zijn door de kunstenaar handmatig toegevoegd, gesign. r.o., 13/50, niet ingelijst, 55 x 30 cm.
[map]
Hamerprijs: € 800