Catalogusnummer: 5066
Reinier Lucassen (geb. 1939)

'Is Art'

litho, gesign. r.o., 54-190, '79, niet ingelijst, 65 x 50 cm.

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50