4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6243 - Paintings, watercolours and drawings
Hollandse school, 18e eeuw, mogelijk van de hand van Dirk Versteegh (1751-1822)
Heuvellandschap met vissers bij een riviertje
inkt en aquarel, ongesign., herkomst: collection Jan Frederik Bianchi (1878-1963),18,5 x 14,5 cm.
Estimate: € 150 - € 300
Current bid: € 160
Hammer Price: € 160