4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollandse school, 18e eeuw, mogelijk van de hand van Dirk Versteegh (1751-1822)
Heuvellandschap met vissers bij een riviertje
inkt en aquarel, ongesign., herkomst: collection Jan Frederik Bianchi (1878-1963),18,5 x 14,5 cm.
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160